Op wereldreis met Jeugdprins Joep en Jeugdprinses Nanne

Het leek wel hoogseizoen, zo druk was het op Moesland airport. Gate A was bom en bom vol. Gelukkig was Piet (brokke) Piloot op tijd om die nieuwe jeugdprins en jeugdprinses veilig in het Moesland te brengen. Eerst werden de nieuwe raadsleden: Fenn, Bram, Tibo, Jayden, Theed en Noud voorgesteld. Verder werd bekent gemaakt dat Wessel (Opper), Rik (Nar) en Jip (Adjudant) onze jeugdprins en jeugdprinses bij zullen staan. Nieuw bij de jeugdcarnaval is een Hofdame. Dion van Kessel is Moeslands eerste Hofdame. Suze, Mare, Sophie, Eva, Ivy, Lynn en Maud zijn nieuw bij de huppelpupkes.

Wilco, Femke, Youri en Tim zijn de nieuwe leden van onze jeugdhofkapel Toeter mar Henne. Voordat Moesland afscheid nam van Prins Loet en prinses Ivy werd er eerst nog bekend gemaakt wie club van het jaar is geworden. Bij de douane kon gestemd worden en Gammel Gerammel zijn de opvolgers van de Hippe Kippe en zij mogen zichzelf een jaar lang club van het jaar noemen.

Daarna namen we afscheid van Jeugdprins Loet en jeugdprinses Ivy. Ze hebben het allebei fantastisch gedaan. Loet gaat verder bij CV Kek Nou Es en Ivy gaat verder bij de Huppelpupkes. Na de pauze was het zover. Onze nieuwe prinsenpaar kwam tevoorschijn uit een groot paspoort. Na het openingswoordje van de kersverse prinsenpaar kon er gefeest worden. Onze Moes DJ zorgde voor een gezellige stemming en de dames van de tattoos en schminck hadden hun handen vol.
Wij wensen Jeugdprins Joep, Jeugdprinses Nanne, Protocol, Raad van 11, Huppelpupkes en Toeter mar Henne een leuk gezellig en carnavalesk carnaval toe.

Laatst aangepast opdinsdag, 14 november 2017 13:53
Beoordeel dit item
(0 stemmen)
terug naar boven

Tagcloud

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

Sponsors

DeGraauwWebdesign.png
Alconweb.jpg

Inloggen of Registreer